STRONA W BUDOWIE

o firmie      aktualności      ub      do pobrania wspolpraca    zgloszenie     porady     kontakt


komunikacyjne majatkowe podrozne firmowe życiowe zdrowotne nnw oc inne

Przydatne dokumenty i formularze


Aby cieszyć się spokojem po zawarciu ubezpieczenia, warto mieć pod ręką wszystkie dokumenty, które mogą Ci się przydać, jeśli zajdzie potrzeba skorzystania z opieki firmy ubezpieczeniowej. Poniżej zamieszczamy dokumenty i formularze, które naszym zdaniem, pomogą Ci poczuć się pewnie i spokojnie w każdej sytuacji, podczas trwania umowy ubezpieczenia.

Wzór wypowiedzenia ubezpieczenia OC

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC jest konieczne w przypadku zmiany ubezpieczyciela. Sprawdź również jakie ubezpieczenia komunikacyjne oferuje BU Progres - z pewnością się nie zawiedziesz!

Podanie o zwrot składki

Wzór podania o zwrot składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia.

Zawiadomienie o sprzedaży pojazdu

W celu kontynuacji ubezpieczenia pojazdu po sprzedaży konieczne jest powiadomienie ubezpieczyciela o dokonaniu transakcji.

Formularz zgłoszenia szkody w następstwie nieszczęśliwego wypadku

Wzór formularza, gotowy do wydrukowania. Dotyczy zgłaszania szkody NNW przez pracowników, studentów i uczniów placówek oświatowych.

Formularz zgłoszenia szkody komunikacyjnej

Uniwersalny wzór formularza, gotowy do wydrukowania. Wypełnienie formularza na miejscu zdarzenia jest pomocne przy późniejszym dochodzeniu odszkodowania.kontakt
BIURO UBEZPIECZEŃ PROGRES SP. Z. O. O. ©2012                                                                                                        mapa kontakt facebook