STRONA W BUDOWIE

o firmie      aktualności      ub      do pobrania wspolpraca    zgloszenie     porady     kontakt


majatkowe podrozne firmowe życiowe zdrowotne nnw oc inne

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

Ubezpieczenia komunikacyjne w ofercie BU Progres, to wszystkie możliwe typy ubezpieczeń potrzebnych kierowcy i właścicielowi pojazdu. Kompleksowa oferta i atrakcyjne ceny (np. tanie OC) sprawiają, że ubezpieczenia komunikacyjne przez nas oferowane są prawdopodobnie najlepszą propozycją na rynku.

Taryfowe ubezpieczenia OC, AC/KR, NNW

Obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenia pojazdów z uwzględnieniem zniżek taryfowych: jazda bezszkodowa do 60% zniżki, kontynuacja, wiek pojazdu, wiek właściciela itp, oraz pozataryfowych (specjalnych), do stosowania których posiadamy uprawnienia.

Pakiety komunikacyjne do 8 lat

Oferujemy atrakcyjne pakiety dla samochodów zakupionych pierwotnie w krajowej sieci dealerskiej i sprowadzanych z zagranicy.

Assistance

Ubezpieczenie pokrywa koszty pomocy informacyjnej, pomocy serwisowej(dostarczenie paliwa, serwis na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu) oraz pomocy w podróży (zakwaterowanie i zorganizowanie parkingu) w przypadku wypadku lub awarii zaistniałych w kraju i za granicą.

OC "graniczne"

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla pojazdów zaopatrzonych w zagraniczne tablice rejestracyjne..

Szyby samochodowe

Przedmiotem ubezpieczenia jest szyba czołowa, tylna oraz szyby boczne pojazdu. Ochroną objęte są szkody powstałe na terenie RP.kontakt
BIURO UBEZPIECZEŃ PROGRES SP. Z. O. O. ©2012                                                                                                        mapa kontakt facebook